دانلود گزارش كارآموزی كاشي مريم

مطالب دیگر:
📖پاورپوینت های آموزشی شناسایی نانو ساختار ها📖فایل اکسل جمعیت و مساحت و تراکم مناطق 22 گانه تهران📖پاورپوینت طرح توجیه مالی و اقتصادی مرکز مالی شهر جدید اندیشه📖پاورپوینت معرفی نشریات تخصصی در حوزه مهندسی شهرسازی📖پاورپوینت پاتریک گدس و اندیشه های او📖پاورپوینت طراحی شبکه های معابر شهری📖رام تبلت ccit A726GT730B_20130929📖فیلم آموزش نرم افزار CityEngine📖پاورپوینت آشنایی با نرم افزار اقتصاد سنجی Eviews📖پاورپوینت کارآفرینی در کسب و کار های اینترنتی📖پاورپوینت کاربرگ های حسابرسی، کنترل کیفیت در مورد کار حسابرسی📖پاورپوینت بازاریابی خدمات (خدمات بانکی)📖پاورپوینت صفر تا صد مواد و مصالح ساختمانی📖پاورپوینت کتاب درسی و کاربردی کنترل پروژه ( به روش گام به گام)📖پاورپوینت آشنایی با مبانی و اصول اولیه روش تحقیق📖پروژه درس كنترل مدرن 📖 پژوهش و مطالعه مکتب لیبرالیسم📖پاورپوینت طرح شهرسازی 4📖مبانی و روش های طراحی شهری خیابان نیمروز زابل📖پاورپوینت گروه های بهبود کیفیت (QUALITY CONTROL CIRCLES)
دانلود گزارش کارآموزی کاشی مریم|1043144|tew
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل دانلود گزارش كارآموزی كاشي مريمرا مشاهده می نمایید

تمدن کهن ايران زمين سهم بزرگي در تکامل فرهنگ و تمدن بشري داشته است. سفال هاي به دست آمده از کاوش هاي باستان شناسي بر قدمت چندين هزار ساله هنر و صنعت سراميک در اين مرز و بوم گواهي مي دهند. به طوري که در بررسي تاريخ تکامل صنعت سراميک در جهان اذعان شده است که استفاده از چرخ کوزه گري در سرزمين ايران به حدود هزاره پنجم و کاربرد لعاب به هزاره دوم قبل از ميلاد باز مي گردد.گرچه قرون ششم و هفتم هجري را دوره اوج شکوفايي و عصر طلايي هنر و صنعت سراميک در ايران ناميده اند اما تا چند قرن پس از آن و پيش از انقلاب صنعتي اروپا نيز شکوه و عظمت خود را حفظ کرد. .......

فهرست مطالب

مقدمه و تاريخچه1

آسيا كردن و سايش3

اسپري دراير19

پرس40

خشك كردن59

پخت72

لعاب102

درجه بندي123

فعاليتهاي انجام شده132

تعريف و هدف از سايش ( آسيا کردن ) موادجامد

آسيا کردن و سايش مواد جامد شامل عملياتي است که هدف آن کاهش ابعاد و اندازه مواد است. اين عمل با خرد کردن اوليه ذرات درشت آغاز مي شود و با پودر کردن خاتمه مي يابد.

با اين وجود، هدف از خرد کردن تنها بدست آوردن ذرات کوچک از مواد درشت دانه نيست بلکه هدف از آن، فراهم کردن ذراتي با قطر متوسط و مشخص و با دانه بندي مناسب براي توليد محصول مي باشد.

به طور کلي، دلايل فراواني براي خرد کردن مواد جامد وجود دارد، با وجود اين مي توان گفت که گستردگي سطح ويژه مواد باعث مي شود که توده هاي هموژن و واکنش هاي شيميايي کامل تري را در زمان هاي کوتاه تر بدست آوريم.

2-1-اثرات ايجاد شده حين آسيا و انتخاب ماشين آلات

اعمال صورت گرفته در طي سايش عبارتند از:

a)فشردگي ساده ( خرد کردن )

b)کوبش و ضربه ( از اجزاء دستگاه به ماده )

c)ضربه( از ماده به دستگاه)

d)سايش

e)برش

کليه ماشين آلات به کار گرفته شده در فرايند خرد کردن بر اساس اصول گفته شده در فوق کار مي کنند.

به منظور شرح محدوده عملکرد ماشين آلاتي که به طور گسترده استفاده مي شوند و براي انتخاب مناسب ترين وسيله، طرح زير دنبال مي شود:

a)خرد کننده فکي (jaw crasher)

b)خرد کننده ژيراتوري (Giratory Crushers)

c) آسياهاي داراي لبه متحرک (Edge Runner) و آسياهاي دندانه دار گردان (Tooth Rolling)

d) آسياهاي پرداخت کننده و نرم ساب گردان

e) آسياهاي ديسکي (Disk Mills)

f) آسياهاي چکشي (Hammer Mills) به سرعت پايين

g) آسياهاي ميخي (Peg Mills)

h) دستگاه هاي با سرعت کم (Rod Mills,Ball Mills.Pebble Mills)

i) دستگاه هاي با سرعت متوسط (Rotary Pin-Mills,Ball Mills)

j) دستگاه هاي با سرعت زياد (Bowl Mills و آسياهاي چکشي با سرعت زياد)

فرمت : قابل ویرایش | WORD | صفحات :78

*************************************

نکته : فایل فوق قابل ویرایش می باشد