دانلود کارآموزی توليد شكر از نيشكر

دانلود کارآموزی تولید شکر از نیشکر|1042404|tew
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل دانلود کارآموزی توليد شكر از نيشكررا مشاهده می نمایید

اين نقاله معمولاً داراي پهناي زياد ، شيب زياد و طول كم مي‏باشد و هدف از نصب آن دريافت مقادير زياد نيشكر كه بصورت متناوب و با فاصله از وسايل حمل به آن تخليه مي‏شوند مي‏باشد .پهناي اين نقاله جمعاً باندازه طول تعدادي تريلي نيشكر است كه هم زمان بايد تخليه شوند ، براي مثال در سيستم قديم كارخانه هفت تپه( آسياب الف ) سه تريلي با يك تراكتور كشيده مي‏شوند.

جمعاً در حدود 15 متر طول دارند و هم زمان تخليه مي‏گردند .اين نقاله معمولاً از چندين رشته زنجير با فاصله‏هاي در حدود يك الي دو متر كه روي تسمه‏هاي آهني حركت مي‏كنند ساخته شده است و كف نقاله از ورق آهن مي‏باشد و بين رشته‏هاي زنجير نبشي‏هاي آهني قرار گرفته به فاصله نيم الي يك متر كه نيشكر را از پايين به بالا حركت مي‏دهند .سرعت اين نقاله قابل تنظيم مي‏باشد و براساس سرعت تخليه نيشكر بان توسط كارگر مسؤول نقاله‏ها تنظيم مي‏گردد .

سرعت اين نقاله كمترا از ساير نقاله‏هاي بعد از آن مي‏باشد و بين يك الي پنج متر در دقيقه قابل تنظيم است .شيب اين نقاله در حدود 45 درجه براي نيشكر تمام ساقه و در صورت نيشكر كوتاه حداكثر 30 درجه و طول آن تقريباً برابر پهناي آن است . وظيفه اصلي اين نقاله تبديل خوراك متناوب و مقطع به خوراك متداوم و يك نواخت به آسياب‏ها مي‏باشد .اين نقاله را براساس ساختمان نحوه كار آن بنام ( DRAG TYPE ) مي‏نامند .در كارخانجاتي كه داراي سه نقاله هستند ، نقاله دوم براي تعديل و تنظيم مقدار نيشكر از نقاله اول به سوم بكار مي‏رود . شيب آن كمتر از نقاله اول در حدود 30 درجه و پهناي آن معمولاً دو برابر نقاله سوم و طول آن باندازه‏اي است كه نيشكر را از نقاله اول دريافت نمايد و با شيب مناسب به نقاله سوم بريزد .

فرمت : قابل ویرایش | WORD | صفحات :79

*************************************

نکته : فایل فوق قابل ویرایش می باشد